Dlaczego powinieneś skorzystać z naszych usług.

Agencji nieruchomości jest sporo na rynku i jedna lepsza od drugiej tak twierdzą reklamy na stronach a także tak się chwalą wszystkie agencje.
Pośredniczymy w sprzedaży nieruchomości na terenie Torrevieja, nie pobieramy opłat od klientów, nasza praca skupia się na znalezieniu odpowiedniej nieruchomości dla klienta a Agencja nieruchomości płaci nam prowizję.


Tak, naganiamy klientów Agencji i robimy to znacznie lepiej bo klient ma pełny obraz co kupuje i co go czeka później. Mamy na uwadze preferencje naszych klientów i staramy się aby w całym procesie czuli się nieskrępowani.


Nasza Agencja powstała z uwagi na fakt a także własne doświadczenie że nie wszystkie działają rzetelnie, a ich najważniejszą rolą jest (znaleźć klienta, sprzedać nieruchomość i koniec). Klienci zakupujący nieruchomość nie wiedzą dokładnie o co pytać , nikt nie informuje ich i rzeczach istotnych które mają ogromne znaczenie podczas normalnego użytkowania nieruchomości , dalszego życia i codziennych problemów z którymi spotkają się mieszkając w Hiszpanii.
Korzystamy z bazy nieruchomości innych Agencji a wybraną nieruchomość, sprawdzamy dokładnie, od wizji lokalnej, po wszystkie informacje na jej temat a także otoczenie wokół niej.
Pomagamy w całym procesie, od przyjazdu do zamieszkania.
Traktujemy was jak przyjaciół a nie kolejnych klientów, z nami możecie rozmawiać swobodnie, postaramy się spełnić wasze oczekiwania i zadowolić was w 100%.